No Title

Shape Image One

بازدید وزیر آموزش و پرورش از آغاز آموزش‌های حضوری در مدارس شهر تهران

وزیر آموزش و پرورش صبح امروز، به همراه مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران، به صورت سرزده از یکی از دبیرستان‌های دوره اول منطقه 2 شهر تهران بازدید و در جریان روند از سرگیری آموزش‌های حضوری و بازگشایی مدارس قرار گرفت.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، صبح امروز یوسف نوری در بازدید از یکی از دبیرستان‌های دوره اول منطقه 2 شهر تهران، با حضور در کلاس‌های درس و تبریک سال جدید و بهار تعلیم و تربیت وآغاز ماه مبارک رمضان و بهار قرآن، با دانش آموزان، خانواده‌ها، معلمان و کادر اجرایی مدرسه به گفت‌وگو پرداخت و ضمن پاسخگویی به پرسش‌های آن‌ها، از زحمات جهادگونه معلمان و مدیران مدارس در ایام شیوع کرونا تقدیرکرد.

وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با اولیای دانش آموزان که در این واحد آموزشی حضور داشتند، مزایای حضور در محیط‌های آموزشی را بیان کرد و گفت: تمهیدات لازم برای حضور شاداب و با نشاط دانش آموزان و فرهنگیان در محیطی سالم فراهم شده است  چرا که با حضور دانش آموزان در مدارس، می‌توانیم ضمن رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، در راستای ارتقای اهداف نظام تعلیم و تربیت که منجر به اجرایی شدن سند تحول بنیادین و تربیت تمام ساحتی دانش آموزان است، گام برداریم.

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: کشورهای توسعه یافته به سمت بازگشایی مدارس رفته‌اند و ما نیز باید نسبت به موقعیت و شرایط، مهارت‌های لازم را برای زندگی عملی به فرزندان خود آموزش دهیم و از جمله این آموزش‌ها و مهارت‌ها، چگونه زندگی کردن در شرایط شیوع کرونا، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به تصمیم ستاد ملی کرونا در خصوص از سرگیری آموزش حضوری در مدارس، از دانش آموزان خواست تا ضمن بهره‌گیری از آموزش‌های حضوری در مدرسه، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند .

شایان ذکر است در ابتدای این بازدید که به صورت سرزده انجام پذیرفت، وزیر آموزش و پرورش، با حضور در یادمان شهدای دبیرستان، با ادای احترام به شهدای گرانقدر، یاد و خاطره همه شهیدان ایران اسلامی را گرامی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 4 =