دبستان مدادرنگی

  • Home
  • دبستان مدادرنگی
Shape Image One

دبستان مدادرنگی

مدادرنگی مدرسه ای خواستنی با استانداردهای جهانی در مدادرنگی با توجه به قضاوتها.تمرکز بر اشتراکات و پرورش خلاقیت ها پازل هایی خواهیم شد برای تکمیل تابلوی زندگی

بیشتر بدانید
دبستان مدادرنگی

خدمات مدادرنگی

کلاس درس تربیت بدنی

کلاس درس تربیت بدنی

کلاس درس تربيت بدني با هدف تقويت مهارتهاي بنيادي دانش آموزان و عضلاتي مثل كمربند شانه اي احداث شده است ، در اين كلاس دانش آموزان به بازي و تمرين هاي هدفمند و جذاب در محيطي پر جاذبه و زير نظر معلم آمورش ديده مي پردازند . نردبان سوئدي ، صحره نوردي ، طناب آويزان ، ترامپولين ، نردبان افقي ، آمادگي جسماني با حلقه هولاهوپ ، مخروط و ... از وسايلي هستند كه در اين كلاس مورد استفاده قرار مي گيرند و علاوه بر فعاليت بدني تقويت ،مهارتهايي چون حل مسأله و تصميم گيري قاطع و ... از نقاط قوت اين كلاس است.

خدمات مشاوره و روانشناسی

خدمات مشاوره و روانشناسی

به منظورارائه خدمات آموزش و پرورش مبنی بر رعایت اصل طلایی تربیت «رعایت تفاوتهای فردا»در گام نخست برای شناخت دقیق تر کودکان اقدام به تشکیل پرونده مشاوره ای نموده است. پرونده مشاوره ای متشکل از سه فرم است: فرم ویژه والدین ،فرم ویژه مربیان و معلمان ،فرم ویژه مشاور در گام بعدی با رعایت گزارش های تکمیلی به تحلیل اطلاعات خواهد پرداخت و سپس به ارائه راهکارهای علمی و حرفه ای به مربیان و معلمان و والدین نهایت تلاش برای توانمند شدن کودکان و رشد همه جانبه و متوازن آنها صورت می پذیرد.

ارزشیابی و نظارت فرایند محور

ارزشیابی و نظارت فرایند محور

در مدرسه ما ارزشیابی و نظارت فرایند محور اساسا" یعنی تاکید بر فرایند یادگیری به جای نتیجه گیری،تاکید عمده بر پردازش اطلاعات و تشکیل ساخت ذهنی،توجه به ئانش و تجربیات قبلی فراگیران،تاکید بر انگیزش درونی،تاکید بر فرایند اکتشاف و حل مساله ،تاکید بر راهبردهای فراشناختی،تاکید بر سوالهای دانش آموزان ،تاکید بر مفهوم سازی،تاکید بر کیفیت یادگیری،تاکید بر فعالیتهای پژوهشی و تاکید بر ارزشیابی عملکرد و تربیت مطلوب قرهنگی

آموزش مهارتهای زندگی

آموزش مهارتهای زندگی

فرهنگ، ویژگی های اجتماعی و روابط انسانی، بیش از پیش پیچیده شده است و تطابق با تغییرات روزافزون در دنیا، سخت و دشوار به نظر می رسد. برای بهتر زیستن در چنین دنیایی، نیازمند فنون و تکنیک هایی هستیم که بتوانیم آنها را در روابط، نقش های اجتماعی و فرهنگی اجرا کنیم. همین موضوع و نیاز به تکنیک های موثر، ضرورت و اهمیت آموزش مهارت های زندگی را نشان می دهد.

اردوهای تفریحی و آموزشی

اردوهای تفریحی و آموزشی

معنای اردو در ذهن مربیان، والدین و دانش آموزان در حقیقت همان سفر گروهی دانش آموزی با حضور مربیان و معلمان ،و با هدف یادگیری عملی برخی دروس و با اسستفاده از فضاهای تفریحی خارج از مدرسه است.در جریان اردوهای آموزشی و تفریحی دانش آموزان پیش از پیش مهارت زندگی را تکرار و تمرین میکنند و اردو رفتن مکمل آموزشهای حضوری و مجازی مدرسه است که سبب تقویت اعتماد به نفس و استقلال فردی بیشتر در دانش آموزان می شود.

About Us

چرا دبستان مدادرنگی ؟

" مداد رنگی " یک مدرسه فراگیر ساز (Integration )است بدین معنا که همهٔ دانش‌آموزان در طیف های گوناگون هوشی و ظرفیّت های شناختی در سطوح مختلف مورد توجّه قرار می گیرند و به نیازهای آموزشی و پرورشی آنها رسیدگی می گردد و شرایطی فراهم می‌ گردد تا همهٔ دانش‌آموزان در جریانی فراگیر و پویا، از یکدیگر یاد بگیرند.

  • بهره گیری از پرسنل مجرب و با تجربه
  • توجه به ابعاد هوش همه جانبه
  • رعایت پروتکل های بهداشتی
  • کلاس های هوشمند
آخرین مقالات

مقالات مدیران