ضرورت گذراندن دوره پیش دبستانی

  • Home
  • ضرورت گذراندن دوره پیش دبستانی
Shape Image One
ضرورت گذراندن دوره پیش دبستانی

دانش آموزانی که دوره پیش یک و دو را می گذرانند در کلاس اول مهارت دست ورزی و نوشتاری بسیار بهتری دارند و عملکرد تحصیلی آنها در پایه های بالاتر بسیار تفاوت دارد نسبت به دانش آموزانی که این دوره را سپری نکرده اند.

مدیریت مجموعه مدادرنگی با بیان مطلب فوق در گفت و گو با روابط عمومی مجموعه افزود:با توجه به تجربه بیش از 15 ساله بنده و با توجه به تجربه کشورهای موفق و مطالعات و پژوهش های انجام شده تردیدی باقی نمانده است که یکی از مهم ترین عامل موفقیت دانش آموزان در مقطع ابتدائی بویژه دوره اول و بخصوص پایه اول، گذراندن دوره پیش دبستان است.

دکتر مونا امیدی در ادامه گفت: عملکرد تحصیلی و تربیتی و آموزشی دانش آموزان در پایه های مقطع ابتدائی نشان از آن دارد که تفاوت بسیار معنادار وقابل توجهی بین دانش آمورانی که دوره پیش دبستانی بویژه پیش دبستانی اول و دوم را گذرانده اند و سایر دانش آموزان وجود دارد.

وی هم چنین گفت: خوشبختانه تجربه ما در مدادرنگی با توجه به برخورداری از مربیان ماهر و تحصیل کرده و دوره دیده و باتجربه، گواه روشنی بر اهمیت دوره پیش دبستانی است چراکه در این دوره در ابعاد ذهنی و روانی و اجتماعی کودک آماده ورود به دوره رسمی آموزشی و پرورشی می شود.

دکتر امیدی در پایان ضمن تشکر از مربیان دوره پیش دبستانی مدادرنگی در سال تحصیلی جاری به خانواده های که فرزندان دوره پیش یک و دو دارند توصیه کرد فرصت این دوره را از دست ندهند و نسبت به ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =